utorok, 14. augusta 2012

Mnrl Knd

Aby nebolo môjho tučného kanadského leta málo, dotrepala som sa do Kanady zase. Ale tentoraz na východnú stranu do Montrealu. Pardon, Mónréálu.
Toť spolubývajúca ešte z Atén, kde sa mi podarilo prežívať minulý zimný semester dumala a vydumala. Trip do Kanady. Že sa budeme učiť po francúzsky, že čert ber odlišnosti medzi french french a quebecoise french, že v Paríži to je drahé (však aj je) a že budeme za exotky, že ideme práve sem. Človek mieni... a spolubývajúce sú nespoľahlivé.
Tak skončil Patapuf v Montreale, exspolubydla si čučí v Prahe, ale sama tu nie som. Medzičasom sa mi sem podarilo stiahnuť kolegyňu z roboty :P
A tak sme došli a prvých pár dní couchsurfovali ako správne drsné ženy. Popravde sme natrafili ale na strašne super týpkov, s ktorými nebol problém. A tak sme namiesto gauča dostali posteľ vo vlastnej izbe a kúpeľňu väčšiu ako izba na šturáku. A samozrejme tých dvoch pomätených Francúzov k tomu :)
Tak ale už sme akože vo vlastnom. Našla som sublet na tri týždne po jednej bloncke Holanďanke. V centre. Garzónka. Vyzerala, že v pohode. No, šak garzónka po dvojdňovom prataní bordelu, čo tu dotyčná nechala, aj je v pohode. Len tá budova je náramne pofidérna. A smrdí. A domáci zuby nemá :D (Volá sa Jean).
Ale nádherný je ten Mónréál, to sa musí nechať.

V procese. BTW - dobrý nápad zrkadlá na kuchynskej linke? :D

prisahám na všetko, čo mi sväté je, nevedeli sme, že po rozbalení posteľného tam bude toto

6 komentárov:

 1. zrkadlá na kuchynskej linkee :D nie

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. mám podobný názor, seriózne, neviem, koho toto napadlo :D

   Odstrániť
 2. Amaazing blog and I really love it.

  Very nice photos :))  follow eachother?

   

  http://lajune16.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. A to tam chcete aj pracovat alebo len tak oddychovat? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. sme tu v jazykovej skole, len na mesiac :)

   Odstrániť